KONST / Litografier / Färglitografi 9622112
nr 962 2112
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), 10/10, Bankside, London, signerad, motivet: 29x41
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 maj 2015
kl 20:53:20
100 kr
150 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson